שלום, אורח


 
03/10/2022

מושגים כמו שוגר דדי או שוגר בייבי הפכו בשנים האחרונות למושא לעג ברחבי המדיה. ההנחה הרווחת היא שמדובר בגבר עשיר ולעיתים קרובות זקן, אשר מנצל, לא פחות, אישה צעירה תמימה שמחפשת כסף. אבל, במציאות זהו למעשה ההפך הגמור, הרצון להשיג שוגר דדי מגיע מתוך החלטה מודעת של האישה.

נכון, אולי בהתחלה יהיו מעט הרמות גבה מצד הסביבה הקרובה כמו חברים ומשפחה בנוגע להחלטה שלך להשיג שוגר דדי, אבל מצד שני, זוהי בדיוק הנקודה- מדובר בהחלטה שלך, ואת בוחרת מה טוב לך. גבר עשיר יכול לקנות לך כל דבר שתרצי- שמלה מעוצבת, חופשה מפנקת או אפילו תכשיטים חדשים, כל מה שאת צריכה לעשות הוא לבקש. כמובן שכל גבר לא יסכים להוציא סכומי כסף גדולים על האישה ללא תמורה, אך בדרך כלל מדובר בפגישה קצרה, שבה אתם מדברים שיחת חולין, ובוחרים האם להמשיך את מערכת היחסים החדשה שלכם. והחלק הכי טוב? אפילו מפגישה של חצי שעה תוכלי לצאת עם מאות שקלים, תלוי בכמה קבעתם מראש. בסופו של דבר, את זו שמחליטה האם תרצי להמשיך או לא, והכוח הוא בידיים שלך, כי קשה לגברים למצוא היום שוגר בייבי מתאימה.

בעידן הדיגיטלי של היום, מאוד קל להעביר ימינה או שמאלה על תמונות של אנשים שמוצאי חן בעיניך, ובאתרים מסוימים, בעיקר באתרים המיועדים בשביל הכרויות לעשירים, המראה הוא הכל. אתרים אלה שמים דגש על הנראות של הגברים והנשים כאחד, כי הרי זהו הדבר הראשון שתרצי לראות באדם- כמה הוא עשיר. 

הרי בסופו של דבר את בוחרת עם איזה גבר תרצי להיות- בין אם לפי המראה שלו והעושר שלו.  בניגוד לסטיגמות המוכרות על שוגר דדי, שאותן ציינו מקודם, ברוב המקרים דווקא מדובר גברים צעירים ויפים, אשר עשו את הונם צעיר יחסית, ומאז מחפשים דרכים מקוריות וחדשות להנות- ומציאת שוגר בייבי היא אחת מהן, אז למה לא לנצל את זה על מנת למצוא גבר שיממן אותך?

אחרי הרושם הראשוני, תוכלו להתחיל שיחה קצרה שבה תכירו אחד את השניה. בשיחה זו, כדאי להכיר את הצד השני, ולהקשיב לו- הוא הולך להיות שוגר דדי שלך בסופו של דבר. נסי ליצור שיחה מעניינת, תשאלי אותו שאלות, ותספרי על עצמך. כמובן שצריכה להיות כימיה כדי ליזום פגישה פנים מול פנים, ולכן אם השיחה לא זורמת, תמיד אפשר לעבור לגבר הבא. תתפלאי לדעת כמה שוגר דדיס יש בארץ שרוצים בחברתך.

  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]