שלום, אורח


 
11/10/2021

נשים שבוחרות שוגר דדי ומחפשות אותו דרך אתר היכרויות לעשירים מחפשות רק דבר אחד- שיפנקו אותן. הייחוד של הגברים עשירים הוא שניתן לקחת את הדייט לכל מקום החל ממסעדות יוקרה ועד לטיסה במטוס הפרטי שלך לחופשה ביוון. אז מקום לקחת את בת הזוג למקום גינרי- הנה כמה רעיונות לדייט המושלם שהיא לא תשכח בקרוב:

מסעדת יוקרה

נתחיל באחד המקומות הטובים ביותר לדייט ראשון, אבל עם טוויסט- מסעדה. מסעדה מאפשרת לכם לשבת במקום שקט ורגוע יחסית שבו תוכלו להכיר אחד את השניה יותר טוב. מעבר לכך, תוכלו גם לאכול ארוחה טעימה, ולא סתם, אלא מסעדת שף! קח אותה למסעדה מוצלחת שזכתה להרבה שבחים ותראה לה שאתה לא מוכן להתפשר על האוכל הכי טוב- זה כבר יקנה אותה

טיול 

אם לא בא לכם לצאת למסעדה, אפשרות נוספת היא לצאת טיול רומנטי אשר מאפשר לכם להיות ביחד בלי אנשים מסביב, מקום יותר רומנטי ואינטימי. בהיותך שוגר דאדי תוכל אפילו לשדרג את הטיול הרומנטי ולקחת אותה לטיול בחו"ל, כי מה עוד משהו שמראה על היותך גבר אשר מאשר טיסה במטוס פרטי. חופשה של יומייים שלושה בחו"ל יכולה להיות האפשרות המושלמת להכיר אותה בצורה הטובה ביותר.

שופינג

נשים אוהבות שופינג, וזה ידוע. נשים שאוהבות גברים עשירים ומכירות אותם דרך אתר היכרויות לעשירים כנראה ירצו לקבל מותגים חדשים בכל יום. אז הנה רעיון לדייט- כך אותה לקניון הקרוב ותיתן לה לקנות כל מה שהיא רוצה. כך היא תהיה מרוצה, ואתה תוכל להמשיך את חייך בתור גבר עשיר. כמובן שהיא גם תוכל להמשיך להיות יפה בשבילך, כי ידוע שלהיות שוגר בייבי זו עבודה לכל דבר ועניין, ואתה תוכל להמשיך להתרשם מהיופי שלה.

לסיכום, דייטים הם בהחלט קשים לפעמיים, אך כשיש לך כסף ועושר, אתה לא צריך הרבה, רק לפנק את השוגר בייבי, והיא שלך לתמיד. 

  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]