שלום, אורח


 
07/10/2020

תקופת הקורונה היא מכשול ומעמסה בכל התחומים: כלכלה, חברה, תרבות ועוד. אנו בטוחים שגם את כבר התחלת לחוש בלחץ ובחרדה שמביאה התקופה הזו. עכשיו, כשאנחנו נמצאים בעיצומו של הסגר השני, את בטח שואלת את עצמך מתי החיים שלכם יחזרו להיות מה שהן היו. למזלנו, אנו חיים בתקופה שבה ניתן לעשות את כל מה שאנו רגילים לעשות- רק מהבית. הרבה זמן את רוצה להכיר שוגר דדי, אבל איך עושים את זה בתקופת הקורונה? במאמר הזה יש לנו את כל התשובות.

 

הרשמה לאתר הכרויות של שוגר דדי

באתרי הכרויות לנשים יפות וגברים עשירים יש עדיין המון פעילות. דווקא בגלל תחושת המחנק של התקופה אתרי ההכרויות נמצאים בפריחה, כך שעדיין יש לך המון אופציות שונות להכיר את השוגר דדי שלך. תפתחי פרופיל ב"ריצ'דייט", תשימי תמונה יפה שלך ותתחילי לגלוש!

 

לשמור על מסתורין 

חשוב מאוד שתביני מה שאת רוצה מהקשר הזה ולהתאים את השיחה לרצונות שלך וכן למצב הנוכחי. אי אפשר להיפגש, אז אל תמהרי לקבוע פגישה כמובן- אם את רואה מישהו שמוצא חן בעינייך, תנסי לדבר איתו כמה שיותר אבל בלי לתת את המספר שלך ישר. את צריכה להשאיר אותו מעוניין- לפחות עד שייגמר הסגר ותיפגשו. חכי כמה ימים של שיחה ורק אז תעברו לטלפון. 

 

שיחת וידאו: הפתרון המושלם כתחליף פגישה עם השוגר דדי שלך

אחרי שכבר דיברתם המון, והסוף של הסגר לא נראה באופק- אולי כדאי לשקול שיחת וידאו. שיחת וידאו בימינו (בזום או בוואטסאפ) כבר ממש מזכירה שיחה פנים מול פנים. תתאפרי, תמצאי את זווית צילום מחמיאה וחכי לשיחת וידאו ממנו (ולריצ'דייט יש אופציה כזו גם כן באפליקציה). שיחת וידאו יכולה מצחיקה, כיפית, קלילה וסקסית- ממש כמו דייט! 

 

כמה טיפים

אנו ממליצים לך לחכות מעט עם המתנות והכסף ולא לבקש ישר על ההתחלה דברים חומריים מהשוגר דדי שלך. חכי קצת עד שידלק עלייך ואת תרגישי שהוא בטח ירצה להמשיך את זה בעולם שלאחר הסגר. הרבה שוגר דדי נבהלים משוגר בייביז שישר מבקשות כסף- הם חושבים שמנסים לגנוב להם את הכסף. כמו כן, אנו ממליצים גם לך להיות חשדנית- עד שאת לא לחלוטין בטוחה כשהבחור שלך הוא "הדבר האמיתי" אל תתחייבי למשהו.

כמו כן, אנחנו ממש לא ממליצים להפגש. נכון, יש יוקרה מסוימת בקבלת דוח של 500 שקל רק כדי לפגוש אותך- אבל מרבית השוגר דדיז הם בקבוצת סיכון ולא כדאי. 

 

לסיכום, הכרויות רומנטיות חדשות לא נעצרות בתקופה של מגיפה עולמית, להפך. כולנו צריכים משהו להיאחז בו. עדיף שזו תהיה אהבת אמת, או לפחות תיק של גוצ'י. יאללה לעבודה!  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]