שלום, אורח


 
09/08/2020

לצאת עם שוגר דדי יכולה להיות חוויה מדהימה. נכון, את תזכי בלוקסוס, כסף ופינוקים, אבל אם תעשי את זה נכון- גם בידידות מופלאה, הדרכה ואפילו קריירה. הכל תלוי בגישה שלך ובמה שאת משדרת לשוגר דדי שלך. אז איך עושים את זה נכון ומרווחים מכל הכיוונים? המשיכי לקרוא…

תשקיעי בטיפוח שלך ותהיי מהממת 

גברים שמשחפשים שוגר בייבי לרוב ירצו מישהי מטופחת, מישהי שהיא קצת יותר זוהרת מהבת של השכן. הוא רוצה להציג אותך ולהיות גאה בך- אז תשקיעי בעצמך! תנסי להתלבש בצורה סקסית אבל לא חושפנית מידי. תחשבי על המושג "יוקרה" בזמן שאת בוחרת בגדים. בנוסף, הקפידי לשמור על שיער מסודר ואיפור ללא רבב. 

תהיי בוגרת

נכון שאת "בייבי" אבל שום שוגר דדי לא רוצה לצאת עם תינוקת אמיתית, ואם הוא רוצה- אנחנו לא רוצות אותו, ביי! תראי לו שאת בחורה רצינית ואינטליגנטית שמנהלת עסק לכל דבר ועניין. ככה הוא יכבד אותך, ואת תכבדי את עצמך. מה לא לעשות? לא לקלל, לא לשתות יותר מידי, ולא להתנהג בצורה לא יציבה. מבטיחים לך ברגע שתנהגי כך במערכת היחסים עם השוגר דדי שלך, את תלמדי לשלוט בכל פן של החיים שלך.  

 

תהיי כנה 

אל תשחקי משחקים. על הדייט הראשון, כשאתם מדברים אחד עם השני, תסבירי לו בדיוק מה את מחפשת (עדיף אפילו בהתכתבות שלך בריצ'דייט!). האם את מחפשת מישהו שגם יהיה רומנטי אלייך? האם את מחפשת קשר של הדרכה ותמיכה? אזהרה: אנחנו ממש לא ממליצים ואף מסננים משתמשים אשר מנסים לשלם פר מפגש. זה לא המהות של קשר תמיכה! 


תתמכי בו

לשוגר דדי שלך יש חיים לחוצים. נכון, את המפונקת כאן, אנחנו יודעים- אבל לפעמים גם השוגר דדי רוצה שיפנקו אותו, והכוונה כאן היא לא רק לאינטימיות כמובן. תראי לך שאכפת לו ממנו, תפתיעי אותו במתנה קטנה או מחווה. הוא יעריך את זה. בונוס: הוא כנראה יחזיר לך בפינוקים. 

 

אל תלחצי עליו

שוגר בייבי מקצועית יודעת איך להוציא את מה שהיא רוצה מהשוגר דדי שלה בלי לבקש את זה במילים מפורשות. נשמע מסובך? לא כל כך. את צריכה לרמוז לו בעדינות על דברים שאת רוצה והוא כבר יבין את הרמז. הוא אוהב לפנק אותך, זו המטרה של היחסים האלו- אבל הוא לא רוצה להרגיש מנוצל (לרוב). 

לסיכום

להיות שוגר בייבי זה כיף לא נורמלי, בעיקר שהשוגר דדי שלך מושלם ומפנק- אבל את צריכה לעקוב אחר קוד מסוים של התנהגות וכבוד לפרטנר שלך. כל הנקודות שמנינו במאמר הזה יכולות להיות נקודת התחלה מצוינת בשבילך- את השאר את תלמדי מהנסיון.  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]