שלום, אורח


 
14/12/2016

אתרי הכרויות משמשים כיום כאחת הפלטפורמות הנוחות והיעילות ביותר למציאת בן או בת זוג, בין אם זה למטרת דייטים, זוגיות או נישואים. ההצלחה של אתרי ההכרויות הביאה לפריחה במגוון ובסוגים השונים של אתרי ההכרויות, כך שכיום ישנם אתרי הכרויות לקהלים שונים ולמטרות שונות.

גברים עשירים המעוניינים להכיר נשים אטרקטיביות יכולים אף הם למצוא אתרי הכרויות המיועדים במיוחד עבורם- אתרים המשדכים בין נשים יפות וצעירות לגברים מבוססים, ומאפשרים להם להכיר נשים צעירות, יפות ואלגנטיות. אבל רק להירשם לאתר הכרויות לעשירון העליון זה לא מספיק כדי להצליח. אם אתה גבר אמיד המעוניין למצוא לעצמו שוגר בייבי, עלייך לפעול בצורה נכונה אם אתה רוצה לראות תוצאות. הנה כמה טיפים מועילים.

 

טיפים לשוגר דדי המתחיל

 

1. דאג להישאר פעיל באתר - ככל שתיכנס יותר פעמים לאתר ותשהה בו יותר זמן, כך תזכה לככב יותר בתוצאות של חברות האתר. מלבד זאת, עשה לך מנהג לבחון כרטיסים של משתמשות חדשות ואת הכרטיסים הפופולריים של הבנות באתר, כדי להישאר בעניינים. אל תפחד לפנות לנשים באתר ולשלוח להן הודעות - זה מגדיל את סיכויי ההצלחה שלך. מלבד זאת, רצוי מאוד שתעלה תמונת פרופיל. כרטיסים עם תמונת פרופיל זוכות להרבה יותר פניות מנשים מאשר כרטיסים ללא תמונת פרופיל, כך שכדי לשפר את הסיכויים שלך - העלה תמונה, אפילו אם זו תמונה קצת מטושטשת.

 

2. התנהג בכבוד לשוגר בייביז - חשוב לזכור ששוגר בייבי, כמו כל אישה אחרת, זכאית ליחס הולם ומכבד. אז התנהג באדיבות ואפילו באבירות עם השוגר בייבי שלך אם אתה רוצה לקבל יחס טוב בחזרה. אם אתה חושב שהעובדה שיש לך כסף משמעותה שאתה יכול להתנהג בצורה משפילה לבני אדם - לא תגיע רחוק באתר הכרויות לעשירים.

 

3. למד לזהות את הגולדיגריות - יש בנות באתרי הכרויות לעשירון העליון שמחפשות רק דבר אחד - כסף. הן לא מעוניינות ברצינות במערכת יחסים עם שוגר דדי ולא יהיה איכפת להן ממך יותר מדי, ולכן חבל לבזבז עליהן את הזמן. זה לא קשה במיוחד לזהות גולדיגריות שכאלו - רוב הסיכויים הם שכסף יהיה הנושא המרכזי של השיחות ביניכם, וזה רמז עבה מספיק בשביל להבין שהיא לא באמת מעוניינת בך.

 

4. שים את הקלפים על השולחן - חשוב שתהיה ברור ותבהיר מראש מהן הכוונות שלך. האם אתה מחפש מישהי לצאת איתה לדייטים פעמיים-שלוש בשבוע? אולי מישהי שרק תצטרף אלייך לנסיעות או אירועים מיוחדים? במקום לבזבז זמן בצ'אטים - ספר לשוגר בייבי הפוטנציאלית שלך מה בדיוק אתה מחפש ומה אתה מסוגל לתת בתמורה. כך תחסוך זמן לשניכם.

 

5. שמור על גישה קלילה וחיובית - הכרת שוגר בייבי פוטנציאלית באתר וקבעתם לדייט? מצויין! חשוב שתזכור לא להתייחס לדייט שלכם כאל עוד ראיון עבודה או פגישת עסקים. בוא במצב רוח טוב וראש פתוח, ואל תכין רשימה של 40 שאלות. כמו כן רצוי להימנע מלשוחח על נושאים עם פוטנציאל נפיץ כמו למשל סקס, פוליטיקה או האקסים שלכם. זה עלול להעכיר את האווירה ולהרוס את סיכוייך לפגישה נוספת עם השוגר בייבי שלך. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]