שלום, אורח


 
26/07/2016

הנושא של דיסקרטיות במערכת היחסים שבין שוגר דדי והשוגר בייבי שלו הוא נושא רגיש וחשוב מאין כמוהו. ישנן כמה סיבות לשמירה על דיסקרטיות במערכת יחסים של שוגר דדי ושוגר בייבי: ראשית, מערכת יחסים בין אישה צעירה לגבר עשיר (העשוי להיות מבוגר ממנה בחלק מהמקרים) הכוללת גם תמיכה כלכלית, היא עדיין טאבו חברתי, משהו שרבים בחברה לא רואים בעין יפה והוא נתון לביקורת רבה. זו הסיבה לכך ששוגר דדיז ושוגר בייביז לא ממהרים לחשוף ולשתף חברים בסגנון החיים המיוחד שלהם. בנוסף, במקרים בהם השוגר דדי או השוגר בייבי נשואים, שמירה על הדיסקרטיות הופכת למשמעותית במיוחד.

כשנכנסים למערכת יחסים עם שוגר דדי, חשוב שכל הצדדים המעורבים בעניין יבינו את חשיבותה של הדיסקרטיות ויכירו בכך שהיא נחוצה לצורך המשך קיומה של מערכת היחסים. אז איך שומרים על הדיסקרטיות ונמנעים מחשיפה לא רצויה? יש לא מעט דרכים לעשות זאת, הנה כמה דוגמאות.

 

טיפים לשמירה על דיסקרטיות עבור שוגר דדי ושוגר בייבי

 

אם אתה שוגר דדי נשוי או במערכת יחסים מחייבת אחרת, אתה רוצה להיות בטוח שכל ההתקשרויות והשיחות עם השוגר בייבי שלך יישארו פרטיות ומוגנות. כיום, בזכות ההתפתחות הטכנולוגית בתחום הסלולר, תוכל למצוא אפליקציות שונות שיעזרו לך לשמור על חשאיות השיחות שלך עם השוגר בייבי שלך. לדוגמה, אפליקציות כמו סנאפצ'ט, בהן ההודעה שנשלחת נמחקת ברגע שהנמען קרא אותה, מה שמבטיח שהשיחות שלכם לא יישמרו, או למשל אפליקציות המאפשרות לך לשמור את התמונות שהשוגר בייבי שלחה לך לסלולרי בספרייה נפרדת, הננעלת באמצעות סיסמה.

 

בכל הקשור למפגשים ולדייטים שבין שוגר דדי לשוגר בייבי שלו: לא משנה עד כמה אתם חושבים שאתם זהירים- תמיד יש סיכוי שתפגשו מישהו שאתם מכירים בזמן שאתם מבלים יחד (במיוחד במדינה קטנה כמו ישראל). בדיוק לשם כך עליכם להסכים על סיפור מוכן מראש, שיעזור לכם להתחמק ממצבים מביכים כאלו. זה לא צריך להיות משהו מסובך מדי, אלא סיפור שיסביר באופן פשוט והגיוני מדוע אתם נמצאים יחד, וגם חשוב שזה יהיה סיפור שלשניכם יהיה קל לזכור.

 

כמו כן, אם אתה שוגר דדי ואתה רוצה לשמור על מערכת היחסים שלך עם שוגר בייבי כסוד מכיוון שאתה נשוי, חשוב שתבחר בקפידה את המקומות אליהם אתה יוצא לבלות עם השוגר בייבי שלך. מן הסתם, אין לך מה לחפש במקומות בהם אתה יודע שאשתך מסתובבת בהם או שהסיכוי לפגוש קרובי משפחה או קולגות הם גבוהים. אפשר תמיד להיפגש בעיר אחרת, במקומות פחות מוכרים, שקטים ולא הומי אדם, לנסוע ללוקיישן רומנטי מרוחק כמו ספא מבודד, או אפילו להזמין חדר VIP פרטי במסעדות יוקרה המציעות את השירות הזה. כך שניכם תהיו תרגישו בטוחים ותוכלו להתרווח ולהנות מהזמן המשותף יחד מבלי לדאוג כל הזמן.



 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]