שלום, אורח


 
08/02/2016

 

לנשים המחפשות שוגר דדי יש את הסיבות שלהן לכך. זו יכולה להיות אישה המחפשת שוגר דדי כדי להינות מרמת חיים מסויימת, או אישה המעוניינת בביטחון הכלכלי שהחיים לצד גבר עשיר יכולים לספק לה, ועוד. כך או כך, התהליך של מציאת שוגר דדי הוא תהליך שעשוי להיות ארוך, מייגע ואף מתסכל. גם אם נרשמת לאתר הכרויות לעשירון העליון, עלייך לעבור לא מעט משוכות ולצאת להרבה דייטים כדי למצוא את בן הזוג המתאים לך. הסיכויים למצוא בעל עשיר הם גם כך לא גבוהים במיוחד, בעיקר בשל המאגר המצומצם של גברים עשירים פנויים, אך לכך מתווספת בעיה נוספת והיא כמות הולכת וגדלה של גברים הנרשמים לאתרי הכרויות לעשירון העליון ומעמידים פנים שהם מיליונרים, במטרה לצאת עם הנשים האיכותיות הנרשמות לאתרים אלו.

 

חשוב לציין שלמרות ההתקדמות הטכנולוגית שחלה בתחום אתרי ההכרויות אונליין, ולמרות עבודת הסינון המקיפה שמשקיעים אתרים כמו ריצ'דייט בסינון הנרשמים לאתר, בסופו של דבר לא ניתן להכריח אף משתמש לחשוף את מצבו הפיננסי או את חשבון הבנק שלו, וזה משהו שצריך לקחת בחשבון כשמכירים מישהו שאתן חושבות שיכול להיות שוגר דדי פוטנציאלי.

 

ההמלצה המרכזית שלנו בריצ'דייט היא כמובן ליצור קשר ולצאת רק עם גברים שיש להם מנוי באתר, מה שמהווה סינון ראשוני משמעותי. מעבר לכך, מומלץ לשים לב למספר סימנים מחשידים שיכולים להעיד על כך שהגבר שאת מתראה איתוהוא לא גבר עשיר כפי שהוא מספר לך.

 

נכסים נעלמים - אם יצאת עם מישהו שהוא שוגר דדי בפוטנציה כבר כמה וכמה פעמים, אך עדיין לא יצא לך לראות איזשהו נכס שלו - בית, דירה, מכונית יוקרתית, יאכטה, מטוס פרטי וכד' - זה חייב לעורר אצלך חשד. אמנם, בעשירון העליון לא נהוג להתרברב או להשוויץ בנכסים או בעושר (ותמיד יש גם גברים עשירים שיעדיפו להשקיע את ממונם בחופשה טובה או בבגדים איכותיים), אבל היעדרות מוחלטת של כל סממן לעושר צריכה להדליק אצלך נורה אדומה.

 

כישורי שפה ירודים - דרך נוספת לדעת אם הפרופיל שאת מסתכלת עליו הוא באמת פרופיל של גבר עשיר או לא, היא לשים לב לשפה שבה הפרופיל כתוב. גבר עשיר הוא לרוב גבר בעל השכלה, אדם שמקפיד על פרטים ולכן ידאג לנסח פרופיל אטרקטיבי וגם לשים בפרופיל שלו תמונה טובה ואיכותית. לכן, אם את בודקת כרטיס של שוגר דדי פוטנציאלי, שימי לב לסגנון הכתיבה שלו, לנוכחות של שגיאות כתיב או ניסוח, שגיאות הקלדה וכדומה, וכן שימי לב לאיכות התמונה.

 

נימוסים והליכות - הוא לוקח אותך לדייט ולא פותח את הדלת של הרכב או של המסעדה. הוא לא משאיר טיפ. הוא מתעטש ליד השולחן במסעדה ולא שם אפילו יד. לא חסרות דוגמאות. זה נשמע אולי קטנוני, אבל נימוסים זה דבר חשוב וסממן לאישיות מסוימת. גבר עשיר שולט ברזי ההתנהגות הנאותה מול אנשים אחרים (ובעיקר מול נשים) וזאת הודות להתנהלות שלו מול אנשי עסקים אחרים או גורמים אחרים מהעשירות העליון, שהם חלק מחיי היום יום שלו, ולכן זה מאוד הגיוני לצפות שיהיו לו גינוני נימוס ראויים. נימוסים לקויים לעומת זאת, הם עדות מהימנה לכך שהדייט שלך הוא לא הגבר העשיר שהוא מתיימר להיות.

 

הוא מדבר כל הזמן על כסף - קל לזהות מיליונר מזויף כשהוא לא מפסיק לדבר על כסף, ומוצא כל הזדמנות אפשרית כדי להתרברב על כמה כסף יש לו או איזה מכוניות יש לו. קוד התנהגות ידוע של העשירות העליון הוא שאם יש לך כסף - אתה לא מדבר עליו.

 

ניימדרופינג - אם שוגר דדי פוטנציאלי מנסה להרשים אותך באמצעות רשימה ארוכה של שמות של אנשים שהוא כביכול מכיר- סלבס, אנשי תקשורת, פוליטיקאים, אנשי עסקים וכו' וכו', הוא כנראה לא מיליונר אמיתי. זו כנראה דרך לא כל כך מוצלחת לנסות להרשים אותך, אך לא באמת מעיד על כך שהוא מקושר לאנשים אלו. מיליונר אמיתי לא ידבר איתך (או עם כל אדם אחר למעשה) על עסקיו או על האנשים שהוא עושה איתם עסקים, אלא אם כן זה בקונטקסט המתאים. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]