שלום, אורח


 
28/12/2015

אתרי הכרויות כבר מזמן הפכו לזירה המרכזית של עולם הדייטינג. כל מי שמחפש היום הכרויות, מכל סוג שהוא, יכול היום למצוא את מבוקשו ברשת.

אתרי ההכרויות למיניהם מהווים פלטפורמה ייחודית ליצירת תקשורת עם בני זוג פוטנציאליים. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך גדלות האפשרויות ליצירת תקשורת דרך אתרי הכרויות. בתחילת דרכם, אתרי ההכרויות הציעו לרוב מערכות פנימיות של הודעות אישיות בין החברים. אך כיום, בעידן בו הגלישה הסלולרית הפכה למרכזית כל כך, הכל צריך להיות יותר מהיר, יותר זמין, יותר אונליין. כך החלו להתפתח מערכות הצ'אט באתרי הכרויות, שגם הן היו בתחילת דרכן פנימיות לאתר והיום הן צריכות לדעת לחבר בין הגלישה הרגילה לגלישה הסלולרית ולהיות מסונכרנות כל הזמן.

האפשרות לנהל צ'אט דרך אתר הכרויות היא מאוד נוחה ומזמינה וכדאי להשתמש בה. צ'אט תמיד יתנהל בין שני אנשים שנמצאים אונליין באותו רגע, לכן ניתן להבטיח אפשרות לשיחה קולחת, שעדיפה בהרבה על קריאת הודעות בדיעבד.

חשוב לזכור שלמרות המיידיות של הצ'אט, הוא עדין מאפשר שמירה על אנונימיות ולכן יכול לעזור להתגבר על חששות ותחושת ביישנות. דרך שיחת צ'אט באתר הכרויות ניתן להתקדם קצת מעבר להודעות ולבדוק אם יש כימיה ותקשורת טובה בין הצדדים ולכן כדאי לנצל את שיטת ההתקשרות הזו.

 

איך לנהל שיחת צ'אט מוצלחת

 

כדאי לגשת לשיחת צ'אט באתר הכרויות בצורה מושכלת כדי להפיק ממנה את המקסימום. הנה כמה טיפים שחשוב לזכור כשמתחילים להשתמש בצ'אט:

 

-כדאי להכין כמה משפטי פתיחה נחמדים וידידותיים. הרבה אנשים טועים ומתייחסים לצ'אט באתר הכרויות כאל שיחה רגילה. להתחיל שיחת צ'אט במילה אחת כמו "היי" בדרך כלל לא משיג את המטרה. כדאי שכל צד יציג את עצמו בקצרה ויספר מדוע בחר לפנות. למשל: מצא חן בעיני שכתבת… או נראה לי שיש לנו על מה לדבר...או משהו אחר בסגנון. זה יעזור לפתח שיחה קצת יותר עמוקה וקולחת.

 

-כדאי להתחיל שיחה רק בזמן פנוי- הכיף בשיחות צ'אט הוא המהירות והפידבק המיידי שמקבלים. אם אינכם פנויים לחלוטין עדיף להמתין עם השיחה, כי כאשר הצד השני כותב לכם, הוא מצפה לתגובה מיידית. אם תהיו עסוקים בדברים אחרים ותתמהמהו עם התגובות, השיחה תיתקע וגם תשדרו חוסר רצינות.

 

-כדאי לנהל מספר שיחות צ'אט שונות- לפני הלב הבא, בו מחליטים אם להיפגש פנים אל פנים, כדאי לנצל עד תום את האפשרות לתקשר מבלי להיחשף, על מנת לצבור כמה שיותר אינפורמציה לגבי סיכויי ההצלחה של הקשר עם הצד השני. לכן, לא מומלץ להסתפק בשיחת צ'אט אחת, אלא לנהל כמה שיחות לצורך העמקת ההכרות ובדיקת הכימיה ביניכם.

  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]