שלום, אורח


 
26/08/2015

לפני שבוחרים שמלת כלה, לפני שבוחרים את התקליטן, את הטבעות, את הצלם ואפילו את התאריך, בוחרים אולם אירועים בשרון. למעשה, האורחים שלכם יזכרו בראש ובראשונה את החוויה שהייתה להם באולם וכמובן את האווירה ואת האוכל. נכון הם יזכרו גם את השמלה וחליפת החתן, אך לא בפרטי פרטים כמו שיזכרו את האולם וכל מה שנדבך אליו. בכדי לערוך אירוע בסטייל עם חן וכמובן עם יוקרה ואיכות גבוהה, כדאי לחפש אחר אולם שנמצא במרכז, אך לא במרכז עצמו, שם תאלצו לחוות עומס, פקקים, עשן וחוסר חניה, אלא במקום פסטורלי כמו געש, באולם אירועים סטואה, מקום של חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת. אין ספק כי מדובר במקום שמדגיש את הפרטים הקטנים, שבסופו של דבר הם אלו שעושים את כל האירוע למיוחד יותר. החל מהכניסה המרשימה והפסטורלית של מתחם רחב ידיים עם אזורים מגוונים לנוחיות האורחים ועד הקישוט הקטן ביותר על הצלחת, שמעניק תחושה מרשימה של יוקרה ואיכות.

 

אוכל ברמה אחרת

 

אולם אירועים בשרון, לא עוד סתם אולם קונבנציונאלי שמגיש לאורחים בורקס עם רוטב פטריות, מדובר באולם ברמה אחת מעל כולם, עם הגשה כמו של המסעדות הטובות ביותר בארץ וכמובן שהאוכל איכותי ויוקרתי, גורמה טרי שלא יותיר לך שום ספק מלבד טעם טוב ואיכותי. אנחנו מודים, בתור כלה וכן גם בתור חתן, מאוד קשה לבחור אולם אירועים, כזה שיקדש עבורכם את כל המטרות, יגשים עבורכם את החלומות ובנוסף לכל גם יכבד את האורחים ויעניק להם חזרה על הטרחה והמאמץ שעשו כשהגיעו לאירוע שלכם. למרות הקושי, ניתן למצוא את מקום החלומות שלכם וליהנות מפסטורליות כפרית 15 דקות מהעיר הגדולה, כך שאף אחד לא יתלונן שהיה צריך לנהוג במשך שעות.

 

מלצרים מקצועיים

 

אז מלבד האוכל מה עוד אנחנו מרבים לזכור בתוך אולם אירועים בשרון? את השירות כמובן שבדרך כלל או שהוא עושה לנו את הערב או שהוא מקלקל לנו אותו. הבחירה במלצר איכותי ומקצועי זו בחירה כל כך חשובה, מאחר שבעזרתו ניתן להעביר לאורחים תחושה מסוימת על המקום, על האוכל ועל האווירה. רבים האולמות בהם מעסיקים ילדים בחופשה, כך שאנחנו לא מקבלים את התמורה ואת מה שאנחנו מצפים לקבל במהלך אירוע, אך אולם אירועים בשרון מעסיק אך ורק מלצרים מנוסים שזוהי העבודה הקבועה שלהם במשך תקופה ארוכה ולא עבודה צדדית שמסייעת לרווח עבור דמי כיס. הגיע הזמן לעשות את ההחלטות החשובות ולבחור באולם שיעניק לאורחים שלכם כבוד, יספק להם את מה שהם צריכים באופן מידי ולא יחסיר מהם דבר. אז תשאירי את השמלה בצד ותמתיני עם ההזמנות, לפני הכול בוחרים אולם אירועים, לפני שלא יישאר לך תאריך פנוי בלוח השנה.

  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]