שלום, אורח


 
11/06/2014

אז נרשמת לאחרונה לאתר הכרויות לעשירות העליון, במטרה למצוא בת זוג, ויצרת קשרים עם כמה מהחברות באתר. ייתכן שאף שוחחת עם אחת או יותר מהבנות בצ'אט ונוצר ביניכם קליק אמיתי. בשלב הזה בדרך כלל העניינים עוברים לשיחות טלפון או סמסים, שמובילים בסופו של דבר לפגישה פנים אל פנים.

גם אם אתה גבר עשיר, זה לא אומר שאתה לא חושש מעט מהדייט הראשון. גברים רבים מוצאים את עצמם מודאגים ולחוצים לפני דייט ראשון, חוששים שלא לעמוד בציפיות או מרגישים שהם לא מנוסים מספיק. אחרים מרגישים שהם חלודים או יצאו מהמשחק, במיוחד לאחר גירושים או התאלמנות. דייטים ראשונים הם אכן תהליך מעט מבלבל ומלחיץ, כיוון שלא תמיד אנחנו מצליחים להבין אם הדייט מצליח ואם בת הזוג שלנו אכן מתעניינת בנו. אם היא רוצה להמשיך לדייט נוסף או שהיא רק מחכה כבר שהדייט יסתיים והיא תוכל ללכת הביתה. הנה כמה רמזים שיוכלו לעזור לכם, הגברים, להבין מתי מישהי מתעניינת בכם.

 

סימנים ורמזים חיוביים בדייט ראשון

 

אם החלטת לעבור משיחות באתר הכרויות למפגש בעולם האמיתי, חשוב מאוד להשקיע זמן ומחשבה בתכנון הדייט: לבחור מסעדה יוקרתית או בית קפה איכותי, להגיע בזמן לאסוף אותה מביתה (במכונית יוקרתית כמובן), להעניק לה זר פרחים ולדאוג שתהיה אווירה מוצלחת ונעימה במהלך הערב. חשוב לא פחות לשים לב לסימנים שנותנת לך בת הזוג לדייט, סימנים שיצביעו על התעניינות מצידה וסיכוי אמיתי לדייט שני. כמו למשל:

- היא שואלת אותך שאלות ומתעניינת בחייך האישיים. אם בת הזוג מתחילה לשאול אותך שאלות או לתחקר אותך על החיים האישיים שלך, ככל הנראה זה כיוון שהיא מעוניינת בך, והיא בוחנת אפשרויות של קשר זוגי או מערכת יחסים איתך. אתה, בתור גבר עשיר, לא צריך להילחץ מהתחקיר או לדאוג מחדירה לפרטיות, כיוון שככל הנראה מדובר במישהי שמתעניינת בך באופן לגיטימי, ולא בהכרח מנסה להשיג את הסיסמה לחשבון הבנק שלך. לכן, בתגובה, שתף פעולה עם השאלות אך נסה גם "להעביר את המיקרופון" אליה, לשאול אותה שאלות ולהראות לה שגם אתה מתעניין בה.

- היא מזמינה משקה נוסף מהבר. אם הדייט שלך מזמינה כוס משקה אלכוהולית נוספת, כנראה שהיא חשה מספיק בנוח במחיצתך והיא מעוניינת להשתחרר מעכבות או להסיר את המחסומים שהיא מציבה בדרך כלל בסיטואציות דומות. צריך רק לשים לב שהיא לא שותה מהסיבות הלא נכונות, למשל- היא משתעממת למוות ומחפשת דרך להעביר את הדייט עם הבחור המשמים שהיא פגשה באתר הכרויות…

- היא מתעלמת מהטלפון הסלולרי שלה. אישה שמתעלמת משיחות או הודעות נכנסות במהלך דייט ראשון היא ללא ספק אישה שמעוניינת בך. במצב כזה רצוי להחזיר לה באותה מידה ולהתעלם ככל הניתן מהטלפון הסלולרי שלך, כדי להעניק לה את תשומת הלב המלאה שלך. גם גבר עשיר ועסוק כמוך יכול לפנות שעתיים נטולות טלפונים עבור מישהי שמוצאת חן בעיניו, לא?

- רמזים נוספים: שפת הגוף שלה מחקה את שלך, היא יוצרת מגע פיזי מכוון כמו ליטוף הכתף או מגע עדין בכגב כף היד. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]