שלום, אורח


 
19/05/2014

 

אם את שוקלת לצאת עם שוגר דדי, כלומר- גבר עשיר המבוגר ממך שיתמוך בך ובסגנון החיים שלך, כדאי לך לעשות זאת דרך אתר הכרויות לעשירון העליון. אך לפני שאת מתחילה לחפש לך גבר עשיר באתר הכרויות, כדאי שתקחי בחשבון מה מצופה ממך. לא כל הגברים הגולשים באתר הכרויות לעשירון העליון מעוניינים רק בסידור לצורך סקס, חלק גדול מהם מחפש ידידות, הבנה, אהבה וזוגיות ארוכת שנים, אך חשוב שתדעי ששתי האפשרויות האלו - וכל מה שנמצא ביניהן - קיימות באתר הכרויות מסוג זה, ועלייך להגיע מוכנה כדי שתוכלי למצוא ביתר קלות את ה"שידוך" המתאים לך ביותר. לאתר הכרויות לעשירון העליון יש יתרונות רבים: האתר מאפשר לך להגיע למאגר גדול של גברים עשירים ופנויים, אותם יהיה לך סיכוי טוב להכיר ואף לפתח מערכת יחסים, כזו שתהיה גם מהנה וגם מספקת מכל בחינה. אתר הכרויות חוסך לך את הצורך לפגוש מישהו בשיטות הישנות, מאפשר לך להציג באופן ברור מה את מחפשת ולמצוא בן זוג מתאים עם רצונות הדומים לשלך. באמצעות אתר הכרויות לעשירון העליון תוכלי למצוא גבר עשיר שיגשים את חלומותייך, ולהנות מהיתרונות של הקשר איתו: שופינג, ארוחות במסעדות יוקרתיות, טיולים בעולם, מלונות יוקרה ועוד.

 

איך להשיג תוצאות מהירות באתר הכרויות לעשירון העליון?

 

גם אם המניע העיקרי שלך הוא כלכלי, אין סיבה שלא תמצאי מישהו שהוא לטעמך, שאת נמשכת אליו ושתוכלי לחוש בנוח במערכת היחסים שלכם. מסיבה זו, השימוש באתר הכרויות לעשירון העליון הוא הדרך הקלה והבטוחה למציאת שוגר דדי לטעמך: את יכולה לקחת את הזמן ולגלוש באתר, לדפדף בין כרטיסים של גברים שונים החברים באתר וליצור קשר עם אלו שמוצאים חן בעינייך. באתר הכרויות לעשירון העליון ישנו מבחר גדול מאוד של גברים איכותיים מהם את יכולה לבחור לך את מי שמתאים ולסנן את מי שלא.

אז איך באמת משיגים תוצאות באתר הכרויות לעשירים?  השלב הראשון הוא לפתוח כרטיס משתמש. ברגע שנרשמת לאתר תידרשי לפתוח כרטיס פרופיל ולמלא בו פרטים אישיים. כדאי שהכרטיס יהיה מושך ככל הניתן כדי שתמשכי אלייך כמה שיותר גברים ותקבלי מספר גדול של פניות. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הוספת תמונות סקסיות ומושכות שלך לכרטיס. ככל שהכרטיס יהיה יותר ויזואלי והתמונות יותר מוצלחות, כך הוא ימשוך אליו יותר גברים שינסו ליצור איתך קשר. הקפידי על תיאור קצר, חמוד וקולע שלך, כיוון שלרוב הגברים בדרך כלל אין סבלנות לקריאה והתעמקות בכרטיסים ארוכים כאורך הגלות. כתבי בכנות מה את מחפשת ומה את יכולה להציע לאותו שוגר דדי בר מזל, כך שמי שיפנה אלייך יידע למה לצפות. אם יצרת קשר עם מישהו מהאתר, השתדלי לשמור על שיחה קלילה וזורמת, זאת מכיוון ששוגר דדיז מחפשים מישהי שיהיה להם כיף איתה, מישהי קלילה ולא מסובכת, נטולת דרמות. אל תשלי את הבחור- הקשיבי לדבריו, נסי להבין מה הוא מחפש והיי כנה בקשר לסיכוי האם הקשר יעבוד או לא. חבל לבזבז את הזמן של שניכם במשחקים חסרי תכלית. ולסיום- שמרי על אופטימיות והתאזרי בסבלנות, הדרך עלולה להיות ארוכה ומטלטלת אך בסופה מחכה לך הנסיך (העשיר!) על הסוס הלבן. בהצלחה! 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]