שלום, אורח


 
25/03/2014

כמעט כל מי שמחפש זוגיות בימינו מוצא את עצמו בשלב זה או אחר נרשם לאתר הכרויות. בעבר, אנשים נהגו להתייחס בחשדנות לאתרי הכרויות, אך בעשור האחרון תחום זה עבר התפתחות עצומה וישנם אתרים רבים שהם מאוד פופלריים. כל אחד יכול למצוא היום אתר הכרויות שמתאים לו. יש אתרי הכרויות כלליים ויש אתרים שמיועדים לשרת קהילות שונות ומיוחדות, כך ניתן למצוא אתרי הכרויות לצמחונים, לנשים בלבד, לדתיים, לעשירים ועוד. היתרון הגדול באתרי הכרויות נישתיים הוא שהם מאפשרים יצירת מכנה משותף מובטח מראש לכל הגולשים ולכן יכולים להציע רמה גבוהה יותר של התאמות בין חברי האתר.

כאשר מחפשים אתר הכרויות, יש אפשרות לבחור בין אתרים חינמיים לאתרים בתשלום. ההרשמה לרוב אתרי ההכרויות היא בחינם, אך בחלקם נדרש תשלום נוסף על מנת להשתמש בכל שירותי האתר. התשלום הנדרש הוא בצורה של מנוי לפרקי זמן שונים- לחודש, לשלושה חודשים, לחצי שנה או לשנה. ככל שמשך המנוי הנרכש ארוך יותר, כך התשלום החודשי נמוך יותר. לעומתם, יש גם אתרי הכרויות שמציעים את כל שירותיהם בחינם לחלוטין. כאשר מתבלטים באיזה אתר הכרויות לבחור, חשוב להכיר את ההבדלים בין שני הסוגים.

 

היתרונות של אתר הכרויות בתשלום

 

- איכות הגולשים- קיימת טענה שהחברים באתרי הכרויות בתשלום איכותיים יותר. הכוונה היא שמדובר באנשים יותר רציניים, שמוכנים להשקיע מכספם מדי חודש על מנת להצליח להכיר בני זוג. כמו בכל דבר אחר בחיים, מה שעולה כסף הוא בדרך כלל יותר מושקע ואיכותי מאשר מה שניתן בחינם ולכולם. הדרישה של האתרים לתשלום מבטיחה סינון ראשוני שמוביל ליצירת מאגר איכותי יותר של מועמדים פוטנציאליים.

 

- איכות השירותים המוצעים- אתרי הכרויות בתשלום הם לרוב הרבה יותר מושקעים ומספקים לחבריהם כלים מתקדמים יותר. באתר הכרויות יש מגוון רחב של שירותים שניתנים לגולשים ולא כל אתר מספק את כולם לחבריו. האפשרות ליצור קשר עם אנשים דרך מערכת צ'אט מתקדמת, להתכתב באמצעות תיבות הודעות אישיות, לנהל את הפרופיל האישי בצורה נוחה ובטוחה ולקבל שירותי אבטחה מתקדמים למערכות הסליקה והתשלומים אינם עניין של מה בכך. באתרים החינמיים שירותים אלה מוגבלים יותר והם נחשבים לפחות משוכללים.

 

- איכות התוצאות- ככל שהאתר מפותח יותר ומשוכלל יותר, כך ניתן להגיע להתאמות מוצלחות יותר בתוצאות החיפוש. מערכות חיפוש מתקדמות, מערכות סינון מועמדים וכלים טכנולוגיים שונים מאפשרים לאתר הכרויות בתשלום להעניק לחבריהם שירות אמין ומדויק יותר במציאת בני זוג. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]